MENU

4 nejlepší ze Svatebního korzování

Pražské Svatební korzování pro nás bylo krásnou příležitostí, jak si zpestřit nedělní odpoledne. Dát si dobrou kávičku ve Vnitroblocku a hlavně poznat nové lidi, za kterými je vidět nádherná práce. Lidi s neuvěřitelným nadšením a zapálením pro věc. Lidi a nápady, které nás svou jedinečností zaujali, a navíc naprosto ladili s filozofií, která je Kuráži vlastní. 

autorem fotek z úžasně nabytého pražského Svatebního korzování je Štěpán Hegeduš

Prsteny s příběhem (Anna Steinerová) 

Naším claimem je Hýčkat příběh, slavit lásku. Příběh je pro nás zásadní, a je to první, co nás u snoubenců zajímá, na co jsme zvědavé a na co se vždy moc těšíme. Nad tím, jak krásně si jde s příběhy hrát a pracovat s nimi, jsme se kochaly u stánku Aničky. 

Její snubní prsteny měly prostě nápad. Každý z nich vznikl na základě vyprávění a poznávání konkrétních snoubenců. Ať už pár spojovalo společné cestování nebo práce, odraz v drobném obroučku vystihla Anička naprosto úžasně a velice vkusně. Žádná katalogová kolekce, ale krásná kreativní práce v každém detailu. S jejími snubáky si rozhodně může být jistí, že budou opravdu jen vaše a jen o vás

Jestli již máte připravený svatební TO DO list, neodbyjte položku “prstýnky” návštěvou jednoho, dvou zlatnictví a nespokojte se s nekonečným množstvím neosobních variant. Setkáním s Aničkou získáte mnohem víc než jen odškrtnutý bod na seznamu. Jedinečnost, velký cit pro krásu a dechberoucí výsledek jsou prostě předem zaručeny. 

více Aniččiny práce najdete na jejím Instagramu @prsteny_s_pribehem

Jan Vlasák – Workshop 

Jmenujeme se Kuráž a tak vás nepřekvapí, že nás zaujal kurážný manželský pár a jejich přístup ke snubním prstýnkům. Snoubenci si totiž prstýnky pod jejich dohledem vyrobí sami. A tak nejen, že si při pohledu na svůj snubní prstýnek vzpomenou na svou drahou polovičku, ale budou také vědět, že ho dělali jeden pro druhého – Ona pro něj, On pro ni. Navíc ještě získají vzpomínku na nevšední zážitek z dílny

Před svatbou spousta párů řeší přípravy na svatbu a zapomíná si své zasnoubení a lásku užívat. Tento workshop je krásná příležitost si své předsvatební období opravdu vychutnat a do prstýnku vložit lásku, kterou si již brzy chcete slíbit. 

Zároveň to může být krásný dárek. Takové překvapení by od svých svědků málokdo čekal. Navíc díky tomuto kouzelnému a originálnímu obdarování dostanou snubní prstýnky novomanželů další a úžasný rozměr. 

více z Honzova úžasného workshopu najdete na jeho Instagramu @hv.dilna, autorkou fotek z jeho dílny je Zuzana Dittrichová

Kvartýr studio 

Nebylo lehké zaujmout mezi všemi šikovnými lidmi na veletrhu, ale Kvartýru se to tedy povedlo. Milujeme čistý styl, originalitu, velmi rády nakupujeme u českých designérů a úplně nejraději máme, pokud to všechno funguje dohromady.  

Holky nám představily, jak úžasně řeší svatební květiny z lokálních zdrojů a ukázku osobité módy. Pokud Vám není minimalismus cizí a hledáte někoho, kdo v tom umí chodit, Kvartýr je jasná volba pro vás.  

Nejen minimalismus, ale i rozmanitost celého studia je to, co se nám moc líbilo. Svatební přípravy si můžete zpestřit prohlížením designerské módy, šperků nebo třeba doplňků do bytu. Když ale zůstaneme u svatby jako takové, najedete zde i dárečky pro družičky a svědky. Rozhodně nesáhnete vedle.  

koukněte na rozmanitost studia na jejich intagramu @kvartyrstudio.cz

La Bella Caravan Bar  

Pojízdný elegantní bar jsme nemohly z našeho výběru vynechat. Stejně tak, jako rozzářil prostor na veletrhu, tak to dokáže i na Vaší svatbě nebo oslavě.  

La Bella je kráska. Umí dělat radost. Nabídne vám Prosecco, osvěžující koktejly i domácí limonády a skvělou kávu. Je navíc naprosto nenáročná, a kromě přístupu k el. proudu, nic nepotřebuje. A co je nejlepší, jezdí s krásnýma holkama, Luckou a Zuzkou. Dvěma ségrama, co se umí smát.   

Tahle fešanda se skutečně vyjímala a nám se hned rodily nápady, jak s její pomocí může vypadat pohodový svatební koutek, kde bude pohoda a skvělá energie pro blízké rozhovory. Prostě paráda! A nebojte, La Bella je holka kurážná, dojede kamkoli

v celé své kráse si La Bellu prohlédněte na jejím instagrmu @labellacaravanbar

Tak myslíme, že plán vyšel. Svatební korzování jsme si užily. Káva výborná ostatně jako vždycky a vystavovatelé neskutečně milí a šikovní. Energie jsme si odnesly na rozdávání. 

Zpět na výpis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Je Vaše svatební plánování v plném proudu, ale to do listy, deadliny a nabídky nejrůznějších dodavatelů Vás začínají přerůstat. Nebo jste na začátku, a ne a ne udělat první krok. 

Zhluboka se nadechněte, vydechněte a dejte nám vědět. 

Máme pro Vás svatební konzultaci zdarma!! 

 Pomůžeme Vám vykročit, najít Vaši cestu, uspořádat myšlenky i úkoly. Víme, že zeptat se na cestu, chce někdy kuráž. A právě proto jsme tady. Abychom Vám ji dodaly. 😊