MENU

Mikrosvatba se vším všudy

Ne každý chce velkou, bílou svatbu a co si budeme povídat, právě teď žijeme v bláznivé době, že i ten, kdo by ji chtěl, tak nemůže. Malé svatby jsou trendy – a není to jen proto, že jsou k peněžence přívětivější. Ono to tak totiž vůbec nemusí být.  

Některé páry se rozhodly pro intimnější svatbu, aby si každého svého pozvaného maximálně užili, strávili s každým kvalitní čas a vytvořili rodinnou atmosféru. Jiné k tomu nutí stávající situace. Pokud patříte právě k této skupině, hlavu vzhůru, díky nám zjistíte, že i malá svatba nebude mít chybu. 

A hlavně! Malé nemusí znamenat špatné nebo nudné – existuje tolik způsobů, jak vytvořit událost o velikosti malíčku, přitom velkolepou a nezapomenutelnou. 

  1. Snižte počet hostů 

O malé svatbě můžeme mluvit pouze v případě, že seznam hostů je co nejmenší. Prohlédněte si své textové zprávy a hovory a pozvěte pouze ty, se kterými jste mluvili během posledních tří měsíců a znáte je oba dva. Mluvíme a seznamujeme své nejbližší převážně s těmi, na kterých nejvíce záleží – není to tak?  

  1. Najděte si to nejkrásnější místo a ono tam bude místo! 

Často narážíme na kapacitní limity. Místa krásná, přímo vysněná. Ale velká skupina se tam pohodlně nevejde. To je Vaše šance! 

  1. Udělejte z Vaší svatby gurmánský zážitek 

Díky malému počtu hostů, se snižuje i celková cena za catering. Tak proč nedopřát svým pár hostům skutečný gurmánský zážitek? Milujete pravé francouzské sýry, mořské plody nebo skutečně kvalitní maso z farem? Vaše peněženka to díky malé svatbě zvládne.  

  1. Nebo si udělejte svatbu jako nedělní grilování s přáteli 

Neužije Vás na ústřice, pravé šampaňské a kaviár? Nevadí. Nechte si na Vaší zahradě zaparkovat food truck s pizzou nebo skvělými burgery, udělejte s hosty táborák s buřty, dejte si nohy nahoru a hýčkejte se společností těch nejbližších, kteří to tak mají s vámi. Vy jste pozvali jen ty, co vás znají úplně nejlíp na světe a jsou na stejné vlně. 

  1. Přemýšlejte více o lokálních zdrojích a ekologii obecně 

Co si budeme povídat… Ohlídat pro velký počet lidí množství jídla, recyklaci, množství odpadu a dopřát si vše z kvalitních, lokálních a ekologických zdrojů, není žádná sranda. Vy budete mít tu výhodu, že si nejen užijete skvělou párty, ale ještě ze sebe budete mít skvělý pocit. U svatby pro pár lidí to totiž snadno ohlídáte.  

  1. Pozvánky a grafiku zvládnete vyrobit s Vaším vlastním rukopisem 

Můžete si vyhrát a svým vyvoleným pozvánky na svatbu vyrobit. Nejen, že se u toho pobavíte, ale ještě nakonec znovu ušetříte. V malém počtu je reálné každou pozvánku nebo jmenovku s láskou připravit. 

  1. Užijte si menší společnost ve velkém 

S menší skupinou můžete podpořit interakci s nejrůznějšími hrami, sportovními turnaji nebo např. stánkem – vyrob si sám. Ať už je to dozdobení svatebního dortu nebo dárek, který si bude jako suvenýr moci odnést.  

  1. Pokud rádi šetříte, ušetříte! 

A pokud je pro Vás největší výhodou to, že ušetříte, tak do toho. A třeba peníze raději procestujte, dokud nejsou všude miliony turistů. Nebo taky ne a udělejte si s nimi co chcete, utraťte je, jak máte vy nejradši.  

Ať už se rozhodnete pro malou svatbu z přesvědčení nebo z donucení, věřte, že na ni budete vzpomínat jako na tu nejkrásnější, na které jste kdy byli. 

A my Vám držíme moc palce! 

Vaše Kuráž 

Zpět na výpis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *