MENU

Jsme Eva & Agi

Jsme každá jiná, stejně jako vaše příběhy.
Dohromady ale ladíme, jako každá událost, kterou s vámi slavíme.

Jsme Eva & Agi

Jsme každá jiná, stejně jako vaše příběhy.
Dohromady ale ladíme, jako každá událost, kterou s vámi slavíme

Proč Kuráž? Toto jméno jsme si vybraly s odvahou a má to svůj důvod – chceme, aby se nepořádaly svatby pro svatby, oslavy pro oslavy nebo akce pro akce. Chceme Vám všem, co se s námi do plánování pustíte, dodat kuráž udělat akci dle svých přání a vykašlat se na očekávání jiných. Povzbudíme Vás jít si za svým a nabídneme Vám možnosti a řešení šité na míru právě pro Vás. 

Věříme, že každá akce má své kouzlo a že se za každou schovává jedinečný příběh, který stojí za to vyzdvihnout. A proto se nebojíme event osobitě uchopit.  Navíc jsme pevně přesvědčené, že v dnešní době je společný čas vzácný. Je tedy nutné si ho umět patřičně užít – samozřejmě během akce samotné, ale i po dobu příprav, pro kterou jsme tady my. Na Vás je už těšení se na blížící se událost. 

Eva

Rovnou přiznám, že myšlenka Kuráže nevznikla přes noc. Věnuji se eventům a akcím už dlouho. Provázejí mě celým mým pracovním životem. Ať už to byly akce v rámci bankovního či hračkářského sektoru nebo farmaceutického průmyslu, jedno je vždy spojovalo – ten úžasný pocit, když se akce daří a vše běží jak na drátkách.  Široký úsměv analytika, lékaře, malého dítěte nebo jeho rodičů, vždy zahřál u srdce stejně.  

To mě bavilo, naplňovalo a motivovalo dělat to s láskou a ohromným zapálením. Součástí mé práce ale nebyly vždy pouze eventy. Měla jsem na starosti i jinou agendu. Chvíli mi trvalo, než jsem si reálně uvědomila, že tyto jiné povinnosti mě vlastně nebaví. Čas ale běžel, práci jsem nechala plynout a plnila si i jiné sny a vášně. Tou největší bylo asi cestování. Kromě úžasných výletů a poznávání různých koutů světa jsem si splnila svůj velký sen, žít mimo naši zemi. A tak jsem se na rok ocitla v Japonsku. A zde jsem si poprvé uvědomila, že umím mít kuráž.  

Později jsem poznala svého úžasného muže, který mi dal velký prostor ukázat, že svatba nemusí být dle zaběhnutých kolejí. Splnilo se tak společné velké přání a na naší svatbě vládla pohoda, a my si ji neskutečně užili. A zde se opět projevilo mé velké nadšení pro organizování akcí a já se rozhodla, že takto si přece svou svatbu (nebo jiný důležitý okamžik) zaslouží užít každý. Rozhodla jsem se, že je načase mít zase Kuráž, jen tentokrát už s velkým K.

Eva

Agáta

Začnu tím, že jsem snílek, protože od toho se odvíjí mnohé… Jako malá jsem začala hrát házenou a vysnila si, že díky ní procestuju svět. Svět to úplně nebyl, troška však z něj ano. Plnění cestovatelského snu v tom pravém slova smyslu začalo po vysoké – odletěla jsem na Nový Zéland. Strávila jsem zde nakonec celý rok a zasnoubila se.  

Po návratu jsem žila na Moravě v rodném městě svého muže – mezi vinicemi a se spoustou dobrého vína. Bylo to snový. Na Moravě se spoustou vína a pohody jsem se nakonec taky vdala. A tady začal můj další velký sen, že budu svatby a oslavy prožívat pořád. Že moje práce bude pomáhat lidem si tyto jedinečné životní chvíle jednoduše užívat. Jenže nebyl ten správný čas, snad jsem potřebovala uzrát jako to víno. Navíc mě stále lákalo další cestování, a tak jsme se s manželem rozhodla zkusit život v Kanadě. Domů jsem si přivezla v bříšku miminko, našeho dnes už ročního Sama. A tak jsem si splnila další svůj velký sen, stát se mámou.  

Dnes jsem manželka, máma, milovnice dobrého vína a cestování. Chybí mi něco? Nechybí, protože mám Kuráž a štěstí spolu s Vámi prožívat vše stále znovu, slavit lásku, život i úspěchy a hýčkat Vaše krásné příběhy.