MENU

Lucka & Kuba

Svatba na oko Na Čechách

Editorialy. Koncept práce a zejména spolupráce, kterou máme moc rády. Odpadá zde stres a na rozdíl od skutečné svatby si stihneme popovídat i se všemi zúčastněnými. Máme volnou ruku, poznáváme nová místa, máme možnost si zkusit nové spolupráce i to, co nás láká v dekoracích. Je to prostě pro nás fajnový den. A abychom z toho všeho mohly mít opravdu dobrý pocit, čekáme pak na výstup – na fotky. No a když obdržíme tak nádherné fotky, jako tomu bylo tentokrát, tak už máme velmi blízko k tomu skákat radostí do stropu.

Akci jsme pořádaly v  penzionu Na Čechách. Už po prvních telefonátech s paní Libuší nám bylo úplně jasné, že tohle místo bude mít své kouzlo. Pokud hledáte místo na svatbu, kde se budete cítit jako doma, dokážete se domluvit i na bláznivostech, máte rádi především pozitivní přístup k práci a k životu, tak tady budete správně. A skvělá kuchyně a pohostinnost je kapitola sama pro sebe. Chtěly jsme jen drobné občerstvení, aby se všichni najedli a měli sílu k práci. Ale to jsme ještě neznaly Libuši a její úžasnou dceru Evičku. Už ráno nás uvítaly výtečnou snídaní, spíš úplnou hostinou. K obědu pak pečená husa s variací knedlíků a nejlepším zelím na světě. Tak to je Penzion Na Čechách. Snad jen doplním, že můj syn Samík nejí červenou řepu, ale Na Čechách spořádal řepové pomazánky celou mísu. To jen abych objasnila, jak výborně vařit umí.

Tohle kouzelné místo plné stylu a vkusu si zasloužilo krásnou modelku s modelem, kteří místo ještě víc rozzáří. Nenapadl nás nikdo jiný než naše kamarádka krasopiska Lucka alias Ta Usměvavá. Nejen že je opravdu šikovná a pomáhá nám s grafikou na některé naše akce. Je také nesmírně milá, krásná a její úsměv odzbrojuje. A ještě navíc je pro každou špatnost. Když jsme ji oslovily s tímto editorialem, tak snad ani nezaváhala a šla do toho s námi. Její přítel Jakub nezůstával pozadu. Sami můžete vidět, že tvoří opravdu krásný pár.   

Krásu naší Lucky podtrhla Katka z  Továrny Na Krásno. Zapojila se na poslední chvíli, ale nikdo by to nepoznal. Zapadla do týmu, jako by s námi spolupracovala už roky. Nejen že odvedla krásnou práci, ale ještě s námi zůstala po celou dobu akce a pomáhala, aby všechno šlapalo, jak má. Tady podržela šaty, tady upravila vlasy, tam zase stáhla nevěstě sukni, aby seděla, jak má. Katka je holka na správném místě s nesmírně silným smyslem pro detail, což my holky nevěsty moc potřebujeme.  

A kdo nám tentokrát pomáhal s  dotvořením samotného konceptu svatby na oko? Už tradičně naše holky z  Kytek od Potoka. Těm vděčíme za dlouhodobou spolupráci, která nás nikdy nezklame. A Jitka z Férovek je náš další parťák, půjčuje nám šaty, co sedí a nevěstám vždycky sluší. Prstýnky nám tentokrát poskytl Honza Vlasák z jeho dílny. Když jsme je den před akcí vyzvedávaly, byly ještě teplé. Ano, opravdu je tvořil přímo pro nás a naši nevěstu se ženichem. Vše se krásně doplňovalo a dohromady dodávalo super podzimní atmosféru.  

A že si tu krásu můžete s námi užít a prohlídnout, tak to zařídili Vojta Hurych s Katkou Sedláčkovou. Procházejí se a pozorují okolí. Ani skoro nepostřehnete, že už pracují a tvoří celý koncept. Vlastně celou dobu můžou být modelové uvolnění, protože sotva zachytí, že je někdo fotí. A výsledek je lepší než nádherný. Jak se říká, kdo umí, ten umí.   

Mnohokrát všem děkujeme, že se s námi zapojili. Za to, že byli nesmírně milí, vstřícní a celou dobu usměvaví. Díky nim si naši práci tolik užíváme a milujeme ji. Vážíme si toho a naplňuje nás to skutečným vděkem a spokojeností.

Zpět na výpis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Je Vaše svatební plánování v plném proudu, ale to do listy, deadliny a nabídky nejrůznějších dodavatelů Vás začínají přerůstat. Nebo jste na začátku, a ne a ne udělat první krok. 

Zhluboka se nadechněte, vydechněte a dejte nám vědět. 

Máme pro Vás svatební konzultaci zdarma!! 

 Pomůžeme Vám vykročit, najít Vaši cestu, uspořádat myšlenky i úkoly. Víme, že zeptat se na cestu, chce někdy kuráž. A právě proto jsme tady. Abychom Vám ji dodaly. 😊