MENU

Patricie & Roman

Stále říkáme, že každá svatba je jiná. Ale tahle pro nás byla uplně jiná.

Standardně poznáváme nevěstu a ženicha na začátku plánování. Někdy nadšené hned po zásnubách, jindy ve chvílích, kdy jim svatební přípravy přetékají přes hlavu. Zde to začalo ale uplně jinak. Jako první jsme poznaly Romana, svatebního vidografa, a to v podstatě hned ve svých kurážných začátcích. V mezičase jsme stihly poznat i jeho báječnou Patricii a zamilovali si je oba. Takový pár jen tak nepotkáte. Takové lidi si přejete mít mezi přáteli.

I když nás Roman mohl sledovat už od prvním svatebních a eventových snah a jeho přehled a zkušenosti ve svatebním světě byly veliké, byly jsme poctěny a požádány o pomoc se svatebním plánováním a koordinováním jejich svatebního dne. Pocta se ještě navýšila, když jsme zjistily, že Patricie není jen nejmilejší holka pod sluncem, ale že je také velmi organizovaná a zvládá mnohé levou zadní. I přes to, že tedy mnoho svatebního plánování běželo jak na drátkách, našel se prostor pro probírání možností a radění, které jsme si maximálně užívaly na našich představebních setkání plných smíchu.

A jestli vás zajímá i něco málo z příběhu Pat a Romana, tak nic dlouhého nečekejte. Chodili spolu jen 11 let a už byli zasnoubení. Od zásnub ke svatbě to vzali taky hopem, tomu vyčlenili pouhé 2 roky.

Máme za to, že jejich vztah byl už na začátku předurčen k dlouhému trvání. Tihle dva své kvality totiž poznali téměr okamžite. Patricie ocenila Romanovu upřímnost, když ji na druhém rande sdělil, že je rozmazlená. Roman byl zase nadšený z Patriciiné schopnosti být nad věcí, když společnou schůzku zaspala.

Našli se v mnoha věcech a mezi jejich společné záliby by jistě uvedli cestování. Patří mezi ty šťastlivce, kdy se jim na cestách nic nekomplikuje, tak proč by se taky neoddávali dalším a dalším cestám. Drobnosti jako – odtah auta, 20 hodinové cesty autobusem, ucpané hotelové toalety, úpaly, opalovací krémy v očích, odcizené plavky a zabavené suvenýry na letišti – berou s lehkostí a rozhodně jim to vrásky na čele nedělá.

Jejich pohodové povahy a neskutečné vřelosti si nemůžete nevšimnut. Vykoukne na vás i z mnoha svatebních fotek. A my musíme říct, že si svou svatbu uměli užít. Svatba byla parádní. Posuďte sami.

Foto: @vojtahurych

Zpět na výpis

Prostor pro Vaše komentáře

  1. Holky nemají jen kuráž, jsou navíc skromné, vždy usměvavé a nic pro ně není problém. Když se tohle vše spoji dohromady, je vám jasné, že váš velký den bude úžasný. Jsem zvyklá si věci zařizovat sama (vlastně mě to velmi baví), ale vůbec mě nenapadlo, kolik je toho ve spojení se svatbou potřeba. Proto bych ráda všem, kteří váhají, zda není pomoc svatebních koordinátorek zbytečný luxus, řekla, že opravdu není, jelikož díky nim si můžete svatbu naplno užít. V případě holek z Kuráže to platí dvojnásob. Během příprav si pomyslíte, že by bylo příjemné dát si prossecco a v tu chvíli vám jej holky nesou, chystáte se jít k oltáři a již pomalu slyšíte vaši oblíbenou hudbu, na věci, které vás během plánování ani nenapadnou, holky stále myslí. U toho všeho jsou navíc usměvavé a vy víte, že během dne nemusíte myslet na nic jiného, než abyste si to poradně užili. I kdybychom se s Evčou a Agi nepřátelili již před svatbou, během příprav by se z nás přátele jistě stali. Jsou to nejen úžasné profesionálky, ale i osoby. Proto mohu jen a jen doporučit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.