MENU

„Půjdeš mi za svědka?“

Významná otázka pro ještě významnější osobu. Neprohoďte tuto otázku jen tak mezi řečí. Ukažte, že Vám na vybrané osobě opravdu záleží.

Známe dva typy lidí. Jeden, co se potřebuje radovat s ostatními bezprostředně po zasnoubení a druhý, který si dá načas a rozmýšlí, jak originálně takovou událost oznámit.  

Ať tak nebo tak, k zasnoubení moc gratulujeme!  

Pokud jste v týmu, co si potrpí na překvápka a lámete si hlavu, jak to udělat. My radíme, nepřekombinujte to. Čím jednodušší a přirozenější, tím lepší. 

Máme tady pro Vás jednoduché tipy, jak požádat Vašeho kamaráda/kamarádku, aby byli na Vaší svatbě veledůležitou osobou – svědkem, svědkyní nebo družbou. Uvidíte, že s originální žádostí je potěšíte hned dvakrát. Jednak tím, že jste si vybrali právě je a pak samotným způsobem, u kterého jim bude jasné, že jste si dali záležet.   

Pokud se svou drahou polovičkou máte společné přátelé a pořádáte rádi společné večery, pozvěte je na večeři. Tlachejte o životě, dopřejte si dobré jídlo a žádost o svědčení nechte jako pomyslnou třešničkou na dortu. Oznámení může být schováno pod talířem nebo zabaleno do ubrousků. Nebo můžete vyrobit koláčky štěstí. I to je kombinace velké originality a jednoduchosti. To máme rády. 

Jestli máte v oblibě vědomostní hry, místo otázky na kartičce, položte otázku, na kterou v této chvíli chcete znát odpověď nejvíc – zda Vám bude Váš kamarád/kamarádka ve svatební den po boku a také při ruce. 

Jestli tuto akci chcete pojmout pouze v kruhu přátel (tedy bez svého partnera), nabízí se další možnosti. 

Existuje pro dva nejlepší kamarády lepší místo pro pánský večer než u piva v oblíbené hospodě? Místo se může zdát jasné, ale to už neplatí u způsobu. Personifikovaná etiketa u vína s žádosti o svědčení. Pálenka, která je na světě stejně dlouho jako Vaše přátelství. No není to chlapácké a velice pozorné zároveň?   

Vyberte lahev dobrého vína, krásnou lahev kvalitního rumu nebo whisky, anebo rozhodíte sítě a najdete kamaráda, kamaráda Vašeho kamaráda, co bude mít tu nejjemnější domácí pálenku. 

Ani pro holky se tato možnost nevylučuje. Koho by nepotěšila lahev dobrého vína nebo prosecca s personifikovanou vinětou. Není nad rozjímání se se skleničkou v ruce, kde už vlastně rovnou držíte i přípitek. ???? Pokud ale patříte k akčnějším holkám, navrhujeme výšlap, cyklovýlet, nebo výlet do pěkného města ať už u nás nebo v zahraničí. Fantazii se meze nekladou.  

A pokud je pro Vás, kluci, posezení v hospodě málo, nechte se inspirovat. Po mnoha kilometrech na kole si to pivo i zasloužíte a bude chutnat ještě líp. 

A pokud přemýšlíte o dárku, tak jsme pro Vás připravily pár tipů. Nemusí jít o nic velkého, důležitý je nápad. My máme rády malé značky, žádné masovky. Vyhledáváme rozhodně kvalitu a nápaditost. Také nás vždy zajímá, jak samotné produkty vznikají a kdo za nimi stojí. Milujeme příběhy, a tak i zde je pro nás příběh důležitý. 

Určitě musíme zmínit Yoga day. Myšlenka této značky je tak krásná a přitom prostá – chtít žít jednoduše hezky. Yoga day je zde, aby nám zpříjemnila každodenní žití a udělala radost. Oživuje staré věci a mění je v nové a krásné. Na znamení Vašeho nekonečného přátelství se nabízí stejnojmenný přívěšek. Ale není třeba zůstávat jen u šperků. Můžete zde využít krásné nabídky doplňků do domácnosti. Nás oslovili jejich originální podtácky, které se navíc budou hodit vždy, když se spolu setkáte na kávičku nebo dobré vínko.  

Další značka, kterou jsme se okamžitě nadchly, je projekt mladého páru Lenky a Honzy. Není divu – milujeme příběhy a cestování je naše vášeň. A přesně tato kombinace se zrcadlí v jejich projektu. 

Dovézt si z cest krásnou a decentní památku, která nebude lapačem prachu v poličce, to je poměrně umění. A toto jejich umění dostalo jméno velmi výstižné – Couple of sand. Krásně můžete využít i při obdarování svého budoucího svědka či svědkyně. Pokud znáte destinaci, která je Vašim přátelům srdci blízká, vytoužená nebo z ní dokonce sdílíte společný zážitek, obdarujte je pískem ve stylové podobě právě z ní. Ať už bude zasazený do krásných náušnic nebo originálního náramku. Obdarovaný dostane krásný šperk a každé zrnko v něm bude mít svou hodnotu. Tu, které budete rozumět jen vy dva. 

Obdivovat nepřestáváme ani projekt, který založily dvě holky, parťáčky pro každou špatnost, co se rozhodly dát nový život dávno zapomenutým věcem a ve stejném duchu vytvářet produkty, které jsou jejich srdci a oku blízké. Blízké jsou i nám, a tak věříme, že nadchnou vás i vaše blízké kamarádky, vaše budoucí svědkyně a družičky. Mluvíme tu o Harmonisi

Ať už se rozhodnete své kamarádce dát chlupaté mýdlo či čaj do koupele pro chvíle klidu a odpočinku, s Harmonisi určitě nešlápnete vedle. Anebo jestli si chcete dát s dárkem a žádostí ještě více práce a vtisknout jí více osobitosti, s klidem můžete vsadit na jejich originální alba. Vlepte společné fotky, zážitky, pište vzkazy a na závěr pak nezapomeňte napsat otázku – Půjdeš mi za svědka? 

Další překrásná značka, kterou obdivujeme, najdete pod názvem Nila. Opět za ní najdete dvě úžasné osoby, krásný manželský pár – Evu & Pavla. Původní profesí právníci, kteří se ponořili do módy, doplňků a lifestylových produktů. Nevsadili ale na pomíjivé trendy, vydali se jinudy. Jejich produkty jsou kvalitní a jsou vyrobené šetrným způsobem k přírodě a za spravedlivých podmínek.  

Takže pokud Vás a Vaše přátele neužije na výstřelky a stejně jako my souzníte s myšlenkou, že méně je více, budete tu rozhodně správně. Podpoříte boj proti nadvýrobě a plýtvání. A jako bonus podpoříte lokální tvorbu a design. 

Pro obdarování Vaší svědkyně nebo svědka se skvěle hodí originální skleněný rámeček. Drobná vzpomínka, fotky, vzkaz nebo rovnou otázka, na kterou nyní chcete vědět odpověď nejvíce – formu už necháme na Vás. Nebo pokud chcete dopřát své kamarádce trochu harmonického relaxování, určitě vyberete z řady svíček nebo difuzérů. A když už jsme u krásných vůní, vyberou zde i muži, kteří mohou voňavou svíčku vyměnit za stylovou vůni do auta. 

A na závěr čistě holčičí záležitost. Máme zde tip na kvalitní prádlo. Českou značku, která chce nám ženám ukázat, že i v pohodlném prádle se můžeme cítit stylově a sexy. Padnoucí střihy, krásný design a kvalitní materiály – to je to, co najdete u Lorii Lingerie. Tuto značku přivedla na svět studentka práv a fotomodelka, která kvalitní, krásné a pohodlné spodní prádlo nemohla na trhu najít. A tak se do této výzvy pustila sama a naučila se šít. Měla kuráž se nevzdat i přes nedůvěru svého okolí, které se jejímu záměru ze začátku spíš posmívalo. Výsledek její odvahy je pro nás velmi inspirující a smekáme před její prací. 

Vaše kamarádka si jistě zaslouží rozmazlit tímto krásným způsobem. A jestli se necítíte na výběr přímo spodního prádla, najdete zde spoustu krásných a stylových pyžámek.  

A náš poslední tip zde je, obdarujte sami sebe. Budete nevěsta, jste už velká holka, krásná žena, zasloužíte si to nejlepší:) 

Zpět na výpis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *