MENU

Samíkovy 1. narozeniny

Tento příběh je pro nás velmi osobní a jakby taky ne. Jsme totiž maminka a tetička našeho špunta jménem Sam. Sam je náš poklad a měl první narozeniny. Pro každou mámu velká událost. Stejně jako pro její kamarádky, protože když jsou to kamarádky jak se patří, všechno prožívají s vámi.  

A tak jsme si udělaly piknik. Sam mohl lítat bos v trávě, pozorovat kačenky, hrát si s dárky od holek, mazlit se s námi i s pejsky, pobíhat, křičet jak mu hrdlo ráčí a nakonec to nejlepší, dát si svůj úplně první dortík v životě. Úplně parádní den.  

A kdo je máma ví, že my jsme běhaly taky. Kolem Sama. Jak jinak. Ale běhaly jsme společně, povídaly si u toho a moc se nasmály. A ani nemusíte být máma, aby vám bylo jasný, že v jedné ruce jsme měly skleničku Prosecca a druhou jsme udržovaly prázdnou. To abychom mohly chytat Samíka, když ho napadlo jít si zaplavat s kačenkama.  

Není nic hezčího než se veselit s lidma, co máte rádi. Vidět své dítě spokojené a s úsměvem od ucha k uchu. Nechat věci chvíli jen tak plynout a oslavovat život prostě takový, jaký je. A bez toho běhání a zachraňování by ten den byl totiž poloviční. Nestaly by se ty nejvtipnější a nejabsurdnější situace a nevzpomínaly bychom na to tak rády. 

Zpět na výpis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *