MENU

Slavit lásku

 „Láska je jediná hra, do které musíš vložit vše, abys vůbec mohl začít hrát.“ – A pokud již ve hře jste, my jsme Vám k rukám dát Vašemu příběhu další rozměr. 

Lásku nás hýčkat baví. Ať už si přejete tichou svatbu nebo velkou veselku, těšíme se na Vaše vyprávění, představy a přání. Cokoli si dokážete vysnít, pomůžeme Vám splnit. Žádné přání není hloupé.

Jsme tu pro Vás ale i v případě, že chcete ohromit žádostí o ruku, uspořádat nezapomenutelnou rozlučku, užít si nevšední rande nebo oslavit výročí – to první i padesáté.  

Těší nás podílet se na Vaší radosti a příbězích, ať už jde o dekorování, koordinaci nebo kompletní přípravy.

S čím se na nás můžete obrátit:

Zásnuby
Rozlučky
Svatby
Koordinace
Dekorace
Výročí
Jiné
Zásnuby

První dojem je jen jeden, ten máte již jistě za sebou. Právě teď Vás ale čeká ten první na cestě ke společnému manželskému životu. Ať už má být tento okamžik součástí bujarého veselí nebo má být prožit v naprostém soukromí, pomůžeme Vám drahou polovičku okouzlit, dojmout a ukázat, jak moc je pro Vás speciální a jediná na světě.

Rozlučky

Už jste poklekl a požádal o ruku? Už jste řekla ano? Svatba je za rohem? Je na čase se trochu odvázat a užít si loučení se svobodou. Jestli se nechat rozmazlovat anebo protančit střevíce – to je na Vás. Nás máte, aby na rozlučku všichni zúčastnění ještě dlouho vzpomínali.

Svatby

Tichá svatba plná romantiky? Komorní nebo velkolepá svatba? Tradiční veselka nebo exotická svatební veselice? Ať už je Vaše představa o vstupu do manželského života jakákoliv, podpoříme Vaše přání a zajistíme vše potřebné.

Koordinace

Vše je zajištěné, naplánované a velký den je před Vámi. Vy si tento neopakovatelný den ale chcete užít a nezatěžovat se organizačními povinnostmi. To dá rozum. Vy si užívejte a slavte plnými doušky. My se postaráme o ostatní.

Dekorace

Máte vybrané datum svatby, krásné místo a samozřejmě jeden druhého, jen nevíte, jak celou svatbu doladit a dát jí styl? Pomůžeme Vám vše promyslet a nachystáme a zajistíme ty nejlepší dodavatele.

Výročí

Ať slavíte výročí seznámení, papírovou nebo zlatou svatbu, vždy je to příležitost zastavit se a uvědomit si jaké to máte štěstí, koho máte po svém boku. Dodáme Vaší oslavě lásky nápad a náboj.

Jiné

Život nezapadá do konkrétních vzorců a u lásky to platí dvojnásob. Máte-li jakoukoli jinou příležitost nebo představu o hýčkání Vaší lásky, napjatě posloucháme a už nyní se nemůžeme dočkat…

Příběhy, kde jsme slavili lásku: