MENU

Slavit úspěch

Slavit úspěch

„Není úspěchu bez úsilí, není žáru bez ohně(Christian Mongenstern) Pokud jste právě prošli žárem, zastavte se. Nadechněte se. 

Za Vašim úspěchem stojí plno dřiny, odhodlání, dílčích selhání, menších krůčku vpřed a velkých kroků vzad. A teď je tu konečně ten moment velké úlevy a obrovské radosti.  A když se něco takového v životě podaří, je potřeba si to patřičně užít a oslavit.  

Jestli máte právě za sebou období velkého úsilí, je na čase si dopřát sladkou odměnu. Ať už se jedná o vydání nové knížky, otevření bistra, úspěšné dokončení projektu nebo školy či povýšení v práci, neváhejte to oslavit

My zajistíme, aby oslava byla opravdovou odměnou. 

S čím se na nás můžete obrátit:

Promo akce
Dokončení projektu
Večírek
Jiné
Promo akce

Plníte si sen a úspěch je na dosah ruky? Plánujete křest nové knihy? Otevíráte nové bistro, kavárnu, designový obchod nebo jiný prostor? Pomůžeme Vám vše zajistit tak, aby tento Váš velký úspěch opravdu vynikl.

Dokončení projektu

Je tu konec školy? Dokončili jste vlastní nebo pracovní projekt? Povýšili Vás v práci? Ať už se Vás týká kterákoli varianta, jistě je za ní schováno mnoho úsilí a odříkání. Teď na odříkání zapomeňte a pojďte slavit. Zasloužíte si to.

Večírek

Chcete pořádat večírky, na které se Vaši kolegové a zaměstnanci těší.  Prostě žádná nuda a účast z povinnosti. Tak to tu jste správě. Dáme Vašemu večírku nápad, téma i styl.

Jiné

Úspěch pro každého z nás znamená něco jiného a úspěšných chvílí v životě může být spousta. Vyjmenovat je tu všechny se ani nepokoušíme. Kontaktujte nás s Vaším úspěchem.

Příběhy, kde jsme slavili úspěch: