MENU

Slavit život

„Umět se radovat ze všeho. Nečekat, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, že to pravé přichází právě teď.“ (Ota Pavel)

Život by se měl slavit každý den. Ale přeci jen, jsou dny a okamžiky, které jsou v našem životě nezapomenutelné a mají jedinečný význam. Těhotenství a narození dítěte jsou rozhodně momenty, které mění smysl života. Oslava narozenin nebo jubilea. Oslavit tolik štěstí a lásky, je zážitek a úžasná příležitost podělit se o vše se svými blízkými. 

Sdílejte s námi svoji radost ze života. Budeme hýčkat Váš nevšední životní okamžik tak, abyste na něj měli jen krásné a nezapomenutelné vzpomínky.

S čím se na nás můžete obrátit:

Baby shower
Narození miminka
Oslavy
Jiné
Baby shower

Jste v očekávání a chcete to oslavit se svými blízkými? Nebo chcete překvapit svou kamarádku, nastávající maminku? Uspořádáme pro Vás baby shower podle Vašeho gusta.

Narození miminka

Narození miminka je velká událost. Pokud jste již zpět doma z porodnice a váš milý již vystřízlivěl ze zodpovědného zapíjení zdraví Vašeho uzlíčku štěstí, oslavte tento krásný a neopakovatelný okamžik se svými blízkými. Naplánujeme Vám oslavu tak, aby Vám nic nescházelo.

Oslavy

Chcete velkolepě oslavit své narozeniny, překvapit oslavou někoho blízkého nebo chystáte rodinnou slavnost? Důvod k oslavě se vždycky najde a my budeme rády u toho.

Jiné

Nenašli jste příslušnou variantu. Nezoufejte a neváhejte se na nás obrátit. Spolu jistě všechno vymyslíme.

Příběhy, kde jsme slavili život: