MENU

Veletrh Svatbárium

Svatbarium 

Když jsme objevily, že se v Hradci Králové pořádá první ročník svatebního veletrhu Svatbarium, zkusily jsme štěstí a přihlásily se. Odpověď byla tak milá a přátelská, že jsme obě věděly, že si akci nejen velmi užijeme, ale že se holky organizátorky postarají, aby byla tato akce skvělá. A taky že ano… Markétka, Terka i Kačka vše připravily na výbornou, a tak nám bylo velkou ctí, že jsme mohly 25.1.2020 představit naše nové eventové studio ve své celé kráse. 

Přály jsme se představit přesně takové jaké jsme. Věříme, že v jednoduchosti je krása, ale zároveň jsme chtěly poukázat i na to, že můžete kombinovat několik stylů, které můžou dohromady ladit a vytvořit Váš osobitý, vyvážený styl.  

Milujeme pracovat se sezónností, a tak jsme vytvořily elegantní zimní svatbu. V hlavní roli bylo dřevo a sušené květiny, o které jsme oslovily naše holky Kytky od Potoka.  

Se dřevem jsme si už poradily samy. Máme to štěstí, že nám pomáhá náš skvělý kamarád Ondra, který to se dřevem vážně umí, a tak připravil špalků a špalíků, že by Vás zrak přecházel. A slavobrána? To je pro našeho Ondru brnkačka.  

Zahrály jsme si i na švadlenky a zvolily látku, která bude celý koncept sjednocovat a doplňovat. Pak už jen stačilo vymyslet, jak budeme pro vás prostírat, zvolit správný koberec, abyste v našem stánku cítili jako doma a bylo hotovo. Teda vlastně… I něco na zub jsme si pro Vás připravily – to, aby vám bylo prostě dobře. 

A abychom nezapomněly, na veletrhu jsme si užily nejen Vás, ale i ostatní vystavovatele. Účastnilo se mnoho skutečně šikovných, inspirativních a milých lidí, kteří nás namotivovali pracovat a užívat si tento úžasný malý svatební svět. Rády bychom zmínily tu_směvavou, díky které jsme Vás mohly přivítat hned dvakrát.

Moc děkujeme organizátorkám za příležitost, že jsme se mohly účastnit tak krásného svatebního veletrhu, všem vystavovatelům, že nastolili příjemnou atmosféru po celý den, a nakonec Vám všem, co nám fandíte. 

S láskou 

Studio Kuráž

Zpět na výpis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *